יום שני, אפריל 12, 2010

מילים מאת נדב, חברו הטוב של ציקי

ציקי,
עדיין, אחרי כל כך הרבה זמן שלא ראיתי אותך אני עדיין מרגיש שאתה מלווה אותי לאורך כל הדרך. ישנו משפט שאומר "האדם הוא עולם קטן", המשמעות היא שכל מה שסובב אותנו מצוי גם בתוכנו. כך אני מאמין, שגם אתה כל הזמן נמצא איתנו וחווה את אותם הרגשות ואותם המצבים. מבחינתי אין כאן פרידה.

תמיד סימלת לי תכונות של נתינה, אהבה, השפעה, אופטימיות שאותם אני מנסה לקחת איתי כל יום. אני לא אשכח בחיים את כל החויות שעברנו ביחד בתיכון, בעבודה שבה העברנו כל כך הרבה שעות ביחד, כשטיילנו בחו"ל, המפגשים עם החברים ובעיקר השיחות שהיו לי רק איתך על משמעות החיים שיחות שהייתי מקיים רק איתך. כשעזבת איבדתי חלק מעצמי, משמחת החיים שלי אך גם הובלת אותי לדרכים חדשות עם משמעות ועל זה אני מודה לך תמיד.

ציקי, כמו שאמרתי אתה איתי, אתה עם כולנו, מבחינתי אין עבר הווה ועתיד, לאהבה אין זמן ומקום, אהבה זו נצחיות הרי כולנו אחד ואני מאמין שיום אחד גם נרגיש את זה. תודה אחי היקר,

ממני ומהחברים אוהבים, זוכרים ומרגישים תמיד!


***

Tsiki,
Even now, after all this time that I have not seen you, I still feel you're keeping me company all this time.
There's an expression that says "a man is a small world" and that's how I feel. that what's around us is also inside us. So I believe that you're with us all the way, through the same emotions and the same expriences. For me there's no goodbye.
You always were a symbol of giving, love, influence, and optimism which I try to take along with me every day. I will always remember the things we went through together in highschool, at work where we spent so many hours, and while traveling together abroad. Meeting with the friends and especially the talks we had about the meaning of life. Talks I only had with you.
When you left us I lost a part of me, of my joy of life, but you also led me to new places, meaningful places, and for that I'll always be greatful to you.
Tsiki, as I said, you're with me, with all of us. for me there's no past present or future. Love surpasses time and space. Love is eternal. After all, we're all one and I believe that one day we'll all feel it. Thank you dear brother.
From myself and the friends,
Loving, remembering and feeling always.

אין תגובות: